Kariera

Zatrudnimy Menedżera/Specjalistę PR

      Zadania:
          - Budowanie tożsamości i wizerunku firmy
·         - Planowanie i wdrażanie strategii marketingowej oraz PR marki
·         - Działania PR w mediach i w social mediach, pisanie postów, ustawianie promocji ( Facebook, Instagram)
·         - Tworzenie materiałów prasowych oraz reklamowych
·         - Kreatywne wspieranie zespołów sprzedażowych w zakresie działań promocyjnych oraz polityki wizerunkowej
·         - Badanie konkurencji, analiza rynku

       Oczekujemy:
·         - Doświadczenia na podobnym stanowisku
·         - Doświadczenia w budowaniu tożsamości i wizerunku firmy
·         - Znajomości zagadnień oraz narzędzi PR, a także rynku mediów
·         - Wysokiej kultury osobistej, łatwości nawiązywania kontaktów
·         - Zaangażowania, komunikatywności, kreatywności, entuzjazmu do podejmowania wyzwań
·         - Odpowiedzialności, obowiązkowości oraz świetnej umiejętności planowania własnej pracy
·         - Łatwości w pisaniu tekstów
·         - Umiejętności analitycznego myślenia
·         - Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Zatrudnimy Doradcę ds nieruchomości

·         - Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
·         - Umiejętności sprzedażowe
·         - Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy:
·        - wysokie wynagrodzenie prowizyjne
·        - ciągły system szkoleń
·        - indywidualne podejście do pracownika
·        - dużą swobodę w działaniu
·        - wsparcie zespołu
·        - bardzo miłą atmosferę w pracy

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
OK, rozumiem